POR SLO 21:40
    Liepos 2 d., antradienis
    ROU NED 18:40
    AUT TUR 21:40

Europos futbolo čempionato F grupės mače dramatišką pergalę iškovojo Turkijos rinktinė, kuri paskutinę minutę 2:1 (0:0) įveikė čekus.

Turkai grupėje užėmė antrąją vietą, o čekams reikėjo laimėti, tad jie galiausiai liko ketvirti ir važiuoja namo.

Rungtynes abi rinktinės pradėjo energingai, bet viską pakeitė 20-ta mačo minutė. Už grubią pražangą jau antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo čekų saugas Antoninas Barakas, kuris buvo priverstas palikti aikštę.

Turkai ilgiau kontroliavo kamuolį, bet čekai sėkmingai gynėsi ir vėliau patys kelis kartus pavojingai atakavo pasinaudodami standartinėmis situacijomis.

Įvarčius žiūrovai išvydo po pertraukos. Iš pradžių po chaoso baudos aikštelėje 51-ąją minutę Hakanas Calhanoglu pasižymėjo gražiu smūgiu į apatinį vartų kampą.

Bet čekai netrukus išlygino situaciją. Kapitonas Tomašas Součekas 65-ąją minutę irgi po sumaišties turkų baudos aikštelėje stipriu smūgiu pelno įvartį.

Čekai bandė rengti šturmą, bet daug atakavo ir turkai.

Kai jau atrodė, kad komandos pasidalins po tašką, per teisėjo pridėtą laiką Cenkas Tosunas greitoje atakoje ilgai nesiskyrė su kamuoliu, kol galiausiai prisitaikęs iš baudos aikštelės pelnė įvartį ir išplėšė turkams pergalę.

Rungtynių pabaigoje čekai ir turkai dar kibo vieni kitiems į atlapus, o iš viso šiose rungtynėse buvo išdalinta net 18 geltonų kortelių ir 1 raudona.

Gražiausios rungtynių akimirkos:

RUNGTYNIŲ EIGA:

Antras kėlinys:

90+4 min. Turkai priekyje! Kokia pabaiga! Cenkas Tosunas greitoje atakoje atneša turkams pergalę.

81 min. Čekai bando kilti į šturmą, nes jiems reikia pergalės, bet tą padaryti žaidžiant mažumoje nelengva.

75 min. Turkijos rinktinė surengė pavojingą ataką, bet paskutinę akimirką nuo smūgio savo vartus apsaugojo kamuolį išmušęs gynėjas.

65 min. Čekijos rinktinė nepasiduoda ir lygina rezultatą. Po chaoso netoli vartų kamuolį gavo Tomasas Součekas, kuris galingai įšovė jį į vartų viršų.

51 min. Oj koks gražus Hakano Calhanoglu smūgis į apatinį vartų kampą ir turkai priekyje 1:0.

46 min. Antrojo kėlinio pradžia.

Pirmas kėlinys:

45+3 min. Viskas. 0:0 ir laukia kova po pertraukos.

42 min. Čekijos rinktinė labai pavojingi antrajame aukšte. Jiems standartinės situacijos geras šansas pelnyti įvartį.

36 min. Čekai kol kas atsilaiko, bet jų situacija sunki, nes jiems reikia įvarčio ir pergalės. Kitaip jų čempionatas baigsis.

20 min. Čekai lieka mažumoje. Saugas Antoninas Barakas už grubią pražangą prieš save išvysta jau antrąją mače geltoną kortelę ir turi palikti aikštę.

15 min. Kol kas progų komandos neturėjo, nors jau apsikeitė keliais smūgiais.

1 min. Rungtynės prasideda.