Specialioje TV3 laidoje „Futbolo pulsas“, skirtoje Europos futbolo čempionatui, žurnalistas Mantas Krasnickas ir treneris Mantas Tamulionis aptaria įspūdingą Italijos – Kroatijos susitikimo atomazgą bei žvelgia ir į dviejų grupių įvyksiantį finišą.

Pirmadienio vakarą Europos futbolo čempionato B grupės dramatiškose rungtynėse Italija ir Kroatija sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Šių lygiųjų užteko tam, kad B grupėje italai finišuotų antroje vietoje ir iškovotų bilietą į aštuntfinalį. Tuo tarpu kroatai su 2 taškais liko treti ir jų šansai keliauti toliau labai minimalūs. Dabar jau reikės tikėtis ne vieno palankaus rezultato iš kitų stadionų.

Šiose rungtynėse krito ilgaamžiškumo rekordas, o jį pagerino 38-erių metų ir 289 dienų amžiaus įvartį pelnęs Kroatijos rinktinės veteranas Luka Modričius

Paskutinėse B grupės rungtynėse su Italija saugas 54-ą minutę nerealizavo teisėjo po VAR peržiūros skirto vienuolikos metrų baudinio, tačiau vos po minutės išpirko savo kaltę ir išvedė saviškius į priekį 1:0.

Įžvalgas apie svarbiausias čempionato akimirkas išgirskite laidoje Futbolo pulsas! Laidos metu žiūrovai kviečiami spėti rungtynių rezultatus ir transliacijos metu užduoti klausimus laidos vedėjams „YouTube“ platformoje.

Visas Europos futbolo čempionato naujienas galite sekti specialiame polapyje.