Rokas Čepauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Rokas Čepauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Rokas Čepauskas“.

Imtynininkas Rokas Čepauskas – Europos jaunimo čempionas

Novi Sade (Serbija) vykstančiame Europos jaunimo imtynių čempionate Rokas Čepauskas (72 kg) iškovojo penkias pergales ir tapo Europos imtynių jaunimo U20 čempionu svoryje iki 72 kilogramų.  Finalinėje graikų-romėnų imtynių turnyro dvikovoje vilnietis rezultatu 4:3 palaužė pasaulio U20 čempionato prizininko Muhammedu Ali Gocmeno iš Turkijos pasipriešinimą. Lemtingu tapo antras kėlinukas, į kurį Rokas įžengė su trijų taškų deficitu.
174 2024-07-03

Rokas Čepauskas – Europos imtynių jaunimo čempionato finale Serbijoje

Novi Sade (Serbija) vykstančiame Europos jaunimo imtynių čempionate Rokas Čepauskas (72 kg) iškovojo keturias pergales ir trečiadienį kausis dėl nugalėtojo titulo su pasaulio U20 čempionato prizininku Muhammedu Ali Gocmenu iš Turkijos! Graikų-romėnų imtynių turnyro kvalifikacinėje imtyje vilnietis įrodė savo pranašumą antrame kėlinuke, kuomet paspaudė iki tol pirmavusį graiką Arionasą Kolitsopoulosą ir pateko į kitą etapą. Sekančios dvi kovos vystėsi pagal panašų scenarijų.
2024-07-02

Pirmasis medalis po devynių metų pertraukos: lietuvis iškvojo bronzą Europos jaunimo imtynių čempionate

Imtynininkas Rokas Čepauskas (72 kg) po devynerių metų pertraukos padovanojo Lietuvai Europos jaunimo čempionato bronzos medalį. Po pralaimėto pusfinalio vengrui Leventei Levajui, Rokas Čepauskas su artimaisiais pasidalino tvirta žinute: „atsiimsiu rytoj medalį“. Bronzinė kova buvo bene sunkiausia ispaniškame žemyno čempionate.
2023-06-28

Čepauskas žengė pateko į Europos imtynių jaunimo čempionato pusfinalį

Santjage de Komposteloje vykstančiame Europos imtynių jaunimo (U20) čempionate tęsiasi „klasikų“ turnyras. Antrą varžybų dieną į mūšį dėl apdovanojimų stojo keturi graikų-romėnų imtynių stiliaus atletai. Čempionate malonių akimirkų pateikė Rokas Čepauskas. Vilnietis svorio kategorijos iki 72 kilogramų kvalifikacijoje užtikrintai pervažiavo bulgaro Alberto Angelovo gynybą.
2023-06-27

Imtynių turnyre Čekijoje – trys Lietuvos atletų medaliai

Čekijoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių „Chomutov Grand Prix“ turnyre trys mūsų šalies atletai užėmė prizines vietas. Jaunimo turnyro vicečempionu tapo Rokas Čepauskas (72kg, 24 dalyviai). Vilniečio finalinė dvikova su Europos jaunių vicečempionu Levente Levajumi iš Vengrijos baigėsi lygiosiomis 1:1, tačiau pagal papildomus kriterijus pergalė buvo skirta varžovui.