„Neptūnas“ patyrė sutriuškinimą Prancūzijoje

Pralaimėjimą FIBA Čempionų lygos turnyre patyrė Klaipėdos „Neptūno“ komanda, kuri svečiuose 71:92 (17:28, 15:23, 26:16, 13:25) pripažino Dižono JDA pranašumą.

Klaipėdos klubas pralaimėjo trečią kartą iš eilės.

„Neptūnas“ trumpai pirmavo tik mačo pradžioje. Vėliau iki pat rungtynių pabaigos priekyje buvo prancūzai.

„Neptūnas“ po ilgosios pertraukos atsiliko 20 taškų. Tada trečiojo ketvirčio pabaigoje priartėjo iki devynių taškų skirtumo, bet paskutiniame ketvirtyje prancūzai susigrąžino iniciatyvą.

Vienu metu komandas skyrė 23 taškai.

Pralaimėjusiems 17 taškų pelnė Deividas Gailius.

Saulius Kulvietis nugalėtojams per 23 minutes pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą, kartą prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

JDA: Axelis Julienas 21 (10 rez. perd., 5 per. kam., 31 naud. bal.), Richardas Solomonas 15 (5/6 dvitaškių), Alexandre‘as Chassangas 14, Lamonte Ulmeris 12, Saulius Kulvietis 11, Rasheedas Sulaimonas 10.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 17 (3/7 tritaškių, 5 klaidos), Gytis Masiulis 15 (4/11 metimų, 5 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 13 (5 atk. kam.), Simas Galdikas 7 (8 atk. kam.).