• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Aušriečiai“ susirūpino dvasininkų vargais brangiai mokant už elektrą, tad siūlo pripažinti bažnyčias buitiniais elektros ir dujų vartotojais. Taip bažnyčios už sunaudojamą energiją mokėtų maždaug 10–15 procentų mažiau. Dvasininkai laukia politikų verdikto, o politologai įspėja – tai rinkiminės kampanijos žingsnis, siekiama įtikti kunigams ir klebonams, taip pat ir tikintiesiems, kurie simpatizuoja „Nemuno Aušros“ lyderiui. 

„Aušriečiai“ susirūpino dvasininkų vargais brangiai mokant už elektrą, tad siūlo pripažinti bažnyčias buitiniais elektros ir dujų vartotojais. Taip bažnyčios už sunaudojamą energiją mokėtų maždaug 10–15 procentų mažiau. Dvasininkai laukia politikų verdikto, o politologai įspėja – tai rinkiminės kampanijos žingsnis, siekiama įtikti kunigams ir klebonams, taip pat ir tikintiesiems, kurie simpatizuoja „Nemuno Aušros“ lyderiui. 

REKLAMA

Prienų rajono Išlaužo bažnyčioje įsižiebia lempos, tačiau klebonas vis turi sukti galvą, kaip iš surinktų aukų apmokėti elektros ir šildymo sąskaitas. Prieš dvejus metus elektros reikėjo ne tik šviesai, bet ir šildymui, tačiau viską pakeitė drastiškai pakilusios elektros kainos. 

REKLAMA
REKLAMA

„2022 metais mums atėjo sąskaita 3670 eurų. Tai buvo katastrofa. Nutraukėme šildymą „Oras vanduo“ sistema“, – pasakoja Išlaužo parapijos klebonas Vilius Sikorskas.

REKLAMA

Todėl dabar brangūs sistemos įrenginiai stovi nenaudojami. Vietoje jų veikia dyzelinis pečius. Dabar šildymas ir elektra kainuoja gerokai mažiau – pusantro tūkstančio eurų. Tačiau klebonas klausia: kodėl bažnyčiai reikia dvigubai mokėti už elektrą? 

„Elektra mums atsieina: 250 sumokame „Elektrum“. Ir šiek tiek daugiau kažkodėl „ESO“ sistemai“, – sako V. Sikorskas. 

REKLAMA
REKLAMA

Visos Lietuvos bažnyčios moka už sunaudotą elektrą ir dar turi apmokėti galios dedamąją, nes bažnyčios nėra pripažintos kaip buitiniai vartotojai, kurie šios dedamosios nemoka. 

„Už elektrą – truputėlį virš 400. O perdavimui tada lieka 380, 390, 370 – priklauso nuo mėnesio“, – teigia Panevėžio katedros klebonas Kęstutis Palepšys.

Sąskaita galėtų sumažėti 10–15 procentų

Išlaužo ir Panevėžio pavyzdžiai rodo, kad sumokėję už sunaudotą energijos kiekį apytiksliai antra tiek dvasininkai turi sumokėti ir „Energijos skirstymo operatoriui“ už sunaudotos energijos galią. „Nemuno aušros“ frakcija Seime susirūpino bažnyčiomis ir siūlo įstatymuose pripažinti bažnyčias ir kitas valstybės pripažįstamas religines bendruomenes kaip buitinius elektros, taip pat ir dujų, vartotojus. Galios dedamoji bažnyčioms tokiu atveju bus įtraukta į sunaudotos energijos kainą, tuomet sąskaita būtų 10–15 procentų mažesnė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kai tu matai ir kada tu šnekiesi su kunigais, kokie kaštai jiems iššoko. Iš tikrųjų, ką ten ta močiutė iš tų dviejų eurų ar tos kapeikos padėtos, iš ko bažnyčia išsilaikys?“ – klausia „Nemuno aušros“ lyderis Remigijus Žemaitaitis

Įstatymų projektus sukūrė Žemaitaičio bendražygė Daiva Petkevičienė. Jos manymu, bažnyčia atlieka misiją, o valstybė ją skriaudžia. 

REKLAMA

„Norim priskirti religines bendruomenes prie buitinių vartotojų, kad jos būtų atleidžiamos nuo galios mokesčio, nes nevykdo jokios ūkinės komercinės veiklos, papildomų pajamų kažkokių negauna, o tai yra tik auka bažnyčiai skirta gyventojų“, – teigia R. Žemaitaitis.

Toks siūlymas – ne pirmas

„Tai manau, kad mes čia nesijaudinsim ir nepulsim lenktyniauti, kas labiau esam krikščionys“, – komentuoja Seimo konservatorių frakcijos narys Jurgis Razma. 

REKLAMA

Opozicijoje esančių Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas J. Razma „aušriečių“ siūlymo nepeikia: dvasininkai jam ir kitiems Žemaitijoje rinktiems parlamentarams skundėsi ne kartą, todėl problema atrodo pagrįsta. Tiesa, konservatorių dauguma Seime ir Vyriausybė palaidojo tokią pat Lenkų rinkimų akcijos iniciatyvą prieš kelerius metus. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Valdantieji tiesiog atmetinėja mūsų iniciatyvas ir, jeigu mes norim, kad kažkokios svarbios nuostatos būtų priimtos, tai kartais geriau palikti tą iniciatyvą valdančiųjų atstovams“, – sako J. Razma. 

Tačiau politologė Rima Urbonaitė nevynioja žodžių į vatą: „Nemuno aušra“ tęsia savo rinkimų kampaniją, į kurią jau seniai įtraukė ir kunigus. 

REKLAMA

„Kai tu pamatai iniciatyvą ir prisimeni dabar toliau, beje, besitęsiančios kampanijos epizodus, tai tada tu keli klausimą, ar tai nėra tiesiog interesų atstovavimas asmenų, kurie ir dabar tave labai palaiko“, – sako R. Urbonaitė.

Nauda Žemaitaičiui?

„Galima sakyt, kad tai populizmas, tegu mes darom tuos populiarius sprendimus, bet tai yra žmonėms skirtas sprendimas – ne Žemaitaičiui, ne Petraičiui. Aš asmeniškai nuo to sprendimo naudos jokios neturiu“, – tikina R. Žemaitaitis.

REKLAMA

Bet ar tikrai Žemaitaitis naudos neturėtų? 

„Kaip tikintis aš visada prisidedu prie bažnyčios išlaikymo visą laiką“, – tikina „Nemuno aušros“ lyderis. 

Vadinasi, naštai palengvėjus kunigai tiek nespaustų Seimo nario. Politikas užsimena, kad dvasininkams jau kartais ir nebeturintis kuo padėti. O ir lankytis šaltose bažnyčiose nemalonu. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Politologė atkreipia dėmesį, kad ir siūlymas kol kas neprimena solidaus teisės akto. 

„Niekas neneigia, kad galbūt problemos yra, bet mane truputėlį liūdina požiūris į teisėkūrą, į analizę. Nes dabar atrodo, kad pirma registruojam, o paskui analizuojam“, – komentuoja R. Urbonaitė. 

„Jeigu Žemaitaičiui pavyks, tai mes jam uždėsime karūną – tegul atvažiuoja į Išlaužą“, – tikina Išlaužo parapijos klebonas V. Sikorskas. 

Kol kas dar bažnyčioms teks palaukti: siūlymas dėl bažnyčių ir religinių bendruomenių pripažinimo buitiniais vartotojais dar Seime nepradėtas svarstyti.

Daugiau apie tai sužinokite aukščiau esančiame vaizdo įraše. 

VISAS TV3 ŽINIAS ŽIŪRĖKITE ČIA:

 

Lapkričio 26 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ su Tarptautinio transporto ir logistikos aljanso vadovu Povilu Drižu
Lapkričio 26 d. TV3 Žinios. Klaipėdos turgavietėje pasirodė pirmosios šviežios stintos: kaina už kilogramą – įspūdinga
Lapkričio 26 d. TV3 Žinios. Dėl balionų raminantis Kondratovičius sulaukė Kasčiūno pašaipų: užkliuvo lietuvių kalbos žinios
Lapkričio 26 d. TV3 Žinios. Žmonės dalinasi, kas dedasi Lietuvos gatvėse: „Kelias tikrai katastrofiškas“
Lapkričio 25 d. TV3 Žinios. „IKEA“ bandęs padegti ukrainietis sulaukė teismo verdikto: sprendimo skųsti neketina
Lapkričio 25 d. TV3 Žinios. Vis žadamo atlyginimo dar nėra: protestuojantys pareigūnai parodė, kas juos gali pakeisti
Lapkričio 25 d. TV3 Žinios. Vilniuje – tarptautinė kalėdinė paramos mugė
Lapkričio 25 d. TV3 Žinios. Teisingumas lietuviškai: rekordinį kyšį paėmęs buvęs Kauno valdininkas išleistas į laisvę
Lapkričio 25 d. TV3 Žinios. Sunkvežimiai stovi, o balionai – toliau skraido: teisėsauga reikalauja apsišarvuoti kantrybe
Lapkričio 25 d. TV3 Žinios. Seimas apsisprendė – vėl reformuoja sveikatos apsaugos sistemą
Lapkričio 25 d. TV3 Žinios. Pasaulis pradeda Kalėdų laukimą: karieta atvežta Baltųjų rūmų eglė, o Dortmundo eglutė nustebins savo aukščiu
Lapkričio 25 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su politologu Šarūnu Liekiu
Lapkričio 25 d. TV3 Žinios. Mokytojų piketas švietimo ministrę privertė imtis veiksmų – algas žada didinti nuo sausio
Lapkričio 25 d. TV3 Žinios. Kultūrininkai žada eiti į politiką – jungsis jau prie egzistuojančių partijų
Lapkričio 25 d. TV3 Žinios. Baltuosiuose rūmuose tęsiasi Padėkos dienos tradicijos, o eiliniai amerikiečiai vargsta: „Trumpas mus žlugdo“
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Jaunos mamos pripažįsta – vaiko išlaikymas pasidarė nežmoniškai brangus: Išeitis – mokesčių lengvatos?
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Šiame krašte vyrauja neįprasta prieškalėdinė tradicija: pamatykite velnio festivalį
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su finansų ministru Kristupu Vaitiekūnu
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Liudininkai – apie Šiauliuose peiliu nužudytą 22 metų vyrą: „Tai nebuvo atsitiktinis kivirčas gatvėje“
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Paryžiuje – šokiruojanti paroda: pristatytos aštuonios iš viso pasaulio surinktos mumijos
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Kruvinų muštynių Laisvės alėjoje kaltininkai išgirdo nuosprendį: už grotų nekeliaus, vieno mušeikos vis dar nerado
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Klaipėdos Kalėdų eglę padovanojusi Irena: „Šitiek širdį skaudėjo“
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Šių metų Nacionalinio judumo iššūkyje dalyvavo įspūdingi skaičiai lietuvių: štai kokie lyderiai
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Štai kiek šiemet žmonių sulaukė baudų už naudojimąsi telefonu vairuojant: policija įspėjo kuo tai gali baigtis
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Lukašenka toliau tyčiojasi ir provokuoja – Nausėda sako, kad Lietuva situacijos viena neišspręs
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Paryžiaus muziejuje atgimė princesė Diana: tokios suknelės Londone vilkėti ji negalėtų
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Lietuvių pamėgtuose automobiliuose pilna trūkumų – skelbia naujausias tyrimas
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Lietuvoje esantys tam tikri autobusai gali būti valdomi šios šalies: juos atjungti gali bet kuriuo metu
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Tūkstančiai gyventojų rizikuoja savo gyvybe: pasakė, kodėl nenaudoja dūmų detektorių
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Štai kaip spręs ilgų eilių pas gydytojus problemą: sutarė kam skirs 4,3 mlrd. eurų
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Sužinokite, kiek šiemet Lietuvos gyventojų nukentėjo nuo sukčių: „DI labai padeda sukčiams“
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Tauro kalną rekonstravo, bet vieną gyventojų grupę pamiršo: „Realiai, niekur nusileisti negali“
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Po „Nord Stream“ sabotažo – Vokietijos SGD terminalus prižiūri lietuvių ekspertai
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Kritika premjerei dėl motinystės atostogų pavadinimo: ji tampa visiškai juokinga, vaidina reformatorę
Lapkričio 24 d. TV3 Žinios. Valdantieji nesutaria dėl degalų akcizo: „Su Lenkija lenktyniauti yra nerealu“
Lapkričio 23 d. TV3 Žinios. Kaune įžiebta Kalėdų eglė: prabangi žaliaskarė stebina savo grožiu
Lapkričio 23 d. TV3 Žinios. Prasidėjo derybos dėl Trumpo „taikos plano“: ko laukti Ukrainai?
Lapkričio 22 d. TV3 Žinios. Pirmą kartą Lietuvoje pagarbiai palaidoti negimę ir tėvų atsisakyti vaikučiai
Lapkričio 21 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su vidaus reikalų ministru Vladislavu Kondratovičiumi
Lapkričio 21 d. TV3 Žinios. Lukašenka tyčiojasi iš Lietuvos – vietoj vilkikų, kontrabandiniai balionai: „O ko čia tikėjotės, sąžiningo žaidimo?“
Lapkričio 21 d. TV3 Žinios. Kultūros atstovai dar kartą susirinko į protestą – šį kartą su aiškiu „ne“ Žemaitaičiui
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. Trumpas pritarė Ukrainos taikos planui: štai kokie jo pagrindiniai punktai
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. Pamatykite: šiuose kraštuose jau iškrito sniegas ir žada stiprų šaltį
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. Prisiminė 13-mečio žūties akimirką: vienas posūkis lėmė tragediją
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. Naujos sukrečiančios avarijos detalės – gydytojai šokiruoti: „Neprisimename tokių atvejų“
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. JAV, Ukrainos ir Europos derybos dėl Trumpo komandos pasiūlyto „taikos plano“
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. Klaipėdiečiai nesupranta, kodėl iš šeimos buvo paimtas ir vėliau grąžintas naujagimis: „Taip nereikėtų daryti“
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. Kasčiūnas atsakė, ar priimtų Šakalienę į partiją: nustebins ne vieną
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. Štai kaip Lukašenka apgavo Lietuvą: iš pradžių kartojo, kad vilkikai laisvai išvyks iš Baltarusijos
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. Kelininkams susitvarkius su pirmuoju sniegu, Juras Taminskas nestygo džiaugsmu: mitas tikrai išsklaidytas
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su politikos apžvalgininku Vytautu Bruveriu
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. Šis paveikslas 1 iš 2 brangiausių pasaulyje: štai už kiek milijonų parduotas aukcione
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. Vilniuje avariją sukėlusi vairuotoja įpūtė kone 3 promiles: į policijos automobilį nusinešė ir šluotą
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. Aiškėja, kaip atrodys Kauno Kalėdų eglė – kauniečiai negaili pagyrų: „Bus gražu“
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. Įsiminkite šią dieną – atsiėmus specialią miesto valiutą Vilniuje lauks skanėstai ir netikėtos pramogos
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. Šiame mieste siaubingas darinys: gyventojams sukėlė viduriavimą ir vėmimą
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. Sinkevičius kirto Šakalienei viešai: „Mums nereikia nei dramos, nei dramos karalienės“
Lapkričio 20 d. TV3 Žinios. Pamatykite: egles pasipuošė jau ne vienas gyventojas
Lapkričio 19 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su prezidento patarėju Deividu Matulioniu
Lapkričio 19 d. TV3 Žinios. Iš viešosios kalbos eksperto – pagyros Dianai Nausėdienei: „Čia retas atvejis“
Lapkričio 19 d. TV3 Žinios. Antanas Nedzinskas piktinasi pareigūnų darbu: „Elgėsi nehumaniškai“
Lapkričio 18 d. TV3 Žinios. Išvartyti kryžiai, žvakės ir paminklai: tokio vaizdo Lietuvoje dar nematė
Lapkričio 18 d. TV3 Žinios. Gyvūnų globėjai kauniečio namuose išvydo šokiruojantį vaizdą: šaldytuve šalia sviesto – žiurkėnų gaišenos
Lapkričio 18 d. TV3 Žinios. Kuršių Nerijoje – sunkiai suvokiamas žmonių elgesys dėl pramogos: maistu jaukinę šerną vėliau ant jo sodino vaiką
Lapkričio 18 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ su kultūros ministre Vaida Aleknavičiene
Lapkričio 18 d. TV3 Žinios. Aiškėja daugiau detalių apie po gimdymo atimto kūdikio mamą: Vaiko teisėms – du galvosūkiai
Lapkričio 18 d. TV3 Žinios. Kasčiūnas kritikuoja valdančiųjų prioritetus: „Trinkelės laimi prieš integruotą oro gynybą“
Lapkričio 18 d. TV3 Žinios. Demografę liūdina naujausi Lietuvos gimstamumo rodikliai: „Pasiekėme tokį lygį, kokio dar nebuvo niekada fiksuota“
Lapkričio 18 d. TV3 Žinios. Internete išplito kadrai, nufilmuoti likus vos kelioms akimirkoms iki orlaivio avarijos: išsigandę žmonės bėgo kuo toliau
Lapkričio 18 d. TV3 Žinios. Agnė Širinskienė teisybės ieškos Europos žmogaus teisių teisme
Lapkričio 18 d. TV3 Žinios. Ruginienė palaiko sienos su Baltarusija atidarymą: „Pasiliekame teisę bet kada vėl uždaryti sieną“
Lapkričio 18 d. TV3 Žinios. Jūrinio vėjo parko projektas stringa ir brangsta: įžvelgia „Ignitis“ klaidas, tačiau vadovybė atsakomybės kratosi
Lapkričio 17 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ su „Vardan Lietuvos“ pirmininku Sauliumi Skverneliu
Lapkričio 17 d. TV3 Žinios. Baltarusijos krizėje į kampą save įspraudusi Vyriausybė, panašu, kad atsitraukia
Lapkričio 17 d. TV3 Žinios. Planuojantiems pirkti būstą – ekonomistų žinia: „Dėl ateities šiek tiek neramu“
Lapkričio 17 d. TV3 Žinios. Panevėžio gatvėse pasirodė ir Kalėdų Senelis – gyventojai džiaugiasi iškritusiu sniegu: „Jau pasiilgau“
Lapkričio 17 d. TV3 Žinios. Vis daugiau žmonių kamuoja cukrinis diabetas: štai kokie galimi požymiai ir pasekmės
Lapkričio 17 d. TV3 Žinios. Pamatykite: šie nykstantys gyvūnai zoologijos sode nevengia „kabinėtis“ prie lankytojų
Lapkričio 17 d. TV3 Žinios. Valdžia suka galvą, kaip išsaugoti autentiškus pastatus: kai kuriems gresia išnykti
Lapkričio 17 d. TV3 Žinios. Naujoji kultūros ministrė susirūpinusi dėl bažnyčių situacijos Lietuvoje: „Daugeliui reikia remonto“
Lapkričio 17 d. TV3 Žinios. Pensininkei iš Alytaus – „Sodros“ akibrokštas
Lapkričio 17 d. TV3 Žinios. Švietimo ministerijos siūlymas mažinti VBE išlaikymo kartelę sukėlė įvairių reakcijų: „Tai yra populistinis pataikavimas“
Lapkričio 17 d. TV3 Žinios. Strigo, stringa ir panašu strigs toliau: specialistas paaiškino, kodėl nuolat genda E. sveikatos sistema
Lapkričio 17 d. TV3 Žinios. Ramanausko-Vanago paminklo išniekinimo byloje aiškėja detalės: prokuroras pasakė, kiek siūlo metų kalėjime kaltinamiesiems
Lapkričio 17 d. TV3 Žinios. Norintiems maisto apsipirkti Lenkijoje – liūdnos žinios: „Neapsimoka važiuoti“
Lapkričio 17 d. TV3 Žinios. 8 nepilnamečiai iš šio miesto itin nusikaltė norėdami pinigų: „Per prievartą pirštus išlaužė ir panaudojo“
Lapkričio 15 d. TV3 Žinios. Prabilo nužudyto „tiktokerio“ NIežo kaimynė: triukšmo nebuvo
Lapkričio 15 d. TV3 Žinios. Kaimynai papasakojo apie siaubingą gaisrą Vilniuje: per durų plyšį girdėjosi pagalbos šauksmas
Lapkričio 14 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ su politologe Jolanta Bielskiene
Lapkričio 14 d. TV3 Žinios. Žemę pasiekė viena stipriausių magnetinių audrų: dėl jos NASA atšaukė du skyrdžius į Marsą
Lapkričio 14 d. TV3 Žinios. Lietuviai perka vis daugiau, o ekonomistai įspėja: laukia Graikijos likimas
Lapkričio 14 d. TV3 Žinios. Lukašenka tikina, kad balionus leidžia pati Lietuva: baltarusiai paskelbė propagandinį „tyrimą“
Lapkričio 14 d. TV3 Žinios. Aiškėja, kokia kalėdinė eglė puoš Kauną: miestui ją padovanojo vietinis gyventojas
Lapkričio 14 d. TV3 Žinios. Kristinos Brazauskienės viešbutis nesumokėjo 70 tūkst. eurų mokesčių: tikina, kad įsivėlė klaida
Lapkričio 13 d. TV3 Žinios. Mokytojai su ministerija derėjosi dėl atlyginimų: „Tai yra visiškas ėjimas atgal“
Lapkričio 13 d. TV3 Žinios. Po intensyvių ekonstrukcijų atidarytas Klaipėdos pilies bokštas: pasigrožėkite atsiveriančiais vaizdais
Lapkričio 13 d. TV3 Žinios. Remigijus Žemaitaitis vėl nepatenkintas dėl per didelio gynybos biudžeto: jo oponentas – Algirdas Sysas
Lapkričio 13 d. TV3 Žinios. Senjorė Almina baiminasi kylančių elektros kainų: „Galėčiau būti įsijungus televizorių, bet taupau“
Lapkričio 13 d. TV3 Žinios. Trys naujai atrasti Jeffrio Epsteino laiškai gali sukelti rimtų problemų Donaldui Trumpui
Lapkričio 13 d. TV3 Žinios. Gitanas Nausėda pokalbius su Baltarusijos atstovais vadina techninėmis derybomis
REKLAMA
turi tu pinigu kunigai ,gyvena kaip ponai ,masinos ,motociklai ,nei zmonu ,nei vaiku...dar ko !
tai atiduok viska ka turi ...per amziu amzius tiek nugrezus ,ta baznycia ,vatikane tie sedi ant auksiniu kiausu...man baznycios ir kunigu nereik ,kai pasake kad dievas visur ..tave girdi!
Sektantas iš gretimo namo
Sektantas iš gretimo namo
Kunigus į profkes,tegul įgyja amatus ir dirba,nes matosi dauguma,per daug laisvalaikio turi.Klausyk vienas pornuxą siuntinėja,kitas gėjų portale meilės ieško,trečias ieško kam pačiulpti ir t.t.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų