Praėjusią naktį atidėtos varžybos įvyko šią, tačiau Minesotos „Timberwolves“ (14/41) tai nebuvo į naudą.

Bruklino „Nets“ (37/17) išvykoje susirinko visus saldainius ir triumfavo 127:97 (33:25, 40:27, 31:22, 23:23).

23 mačus sezono metu praleidęs Kevinas Durantas, panašu, netinginiavo. Traumas išsilaižęs puolėjas sužaidė trečia solidų mačą iš eilės – pelnė 31 tašką, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Dar įspūdingiau, kad K. Durantas demonstruoja šaltakraujišką taikiklį – per paskutinius tris mačus pataikė 24 iš 37 metimų iš žaidimo (64,9 proc.).

„Jaučiu, kad mano pojūtis žaidimui ir kojos sugrįžta ten, kur buvo, su kiekviena praleista minute aikštėje“, – kalbėjo K. Durantas.

„Nets“ išliko priekyje visų rungtynių metu ir tik kartą rezultatas buvo lygus (3:3). Kryptingai didėjęs pranašumas vos nevirto dar viena šio sezono „Wolves“ gėda – ketvirtajame kėlinyje jis siekė 45 taškus (121:76).

Svečiai pasiekė pergalę ir be trijų svarbių žaidėjų – Jameso Hardeno, Kyrie Irvingo ir LaMarcuso Aldridge'o. Dabar „Nets“ pergalių/pralaimėjimų balansu susilygino su Rytuose lyderiaujančia Filadelfijos „76ers“.

Primename, kad mačas buvo atidėtas vienai dienai dėl galimos rizikos po Minesotoje įvykusių šaudynių tarp juodaodžio ir policininko.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 27, D'Angelo Russellas 15 taškų.

„Nets“: K. Durantas 31, Joe Harrisas 23, Landry Shametas 19, DeAndre Jordanas 13 taškų.