Stebuklas pasaulio čempionate: austrai per kėlinį panaikino 5 įvarčių atsilikimą

Antradienį Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate titulą ginantys kanadiečiai A grupėje po neįtikėtinos kovos ir pratęsimo 7:6 (3:1, 3:0, 0:5, 1:0) nugalėjo austrus. Kanadiečiai per paskutinį kėlinį prarado net 5 įvarčių pranašumą ir prarado 1 tašką. Kanadiečius anksti į priekį išvedė Dylano Cozenso (6:34 min.) bei Kaideno Guhle (9:21) įvarčiai.
Ledo ritulys Prieš 4 val.

Latvijos ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionate žygiuoja be pralaimėjimų: įveikė ir Kazachstaną

Trečią pergalę Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate iškovojo Latvijos rinktinė, kuri 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) nugalėjo Kazachstano ekipą. Latviams tai buvo pirmoji pergalė per pagrindinį rungtynių laiką, kadangi prieš tai jie po pratęsimų 5:4 nugalėjo Lenkiją bei 3:2 – Prancūziją. Pirmajame kėlinyje latviai atliko tik 6 smūgius į vartus, tuo tarpu kazachstaniečiai – 9. Visgi nei vienai komandai pasižymėti nepavyko, nors latviai net tris kartus žaidė mažumoje.
66
Ledo ritulys Prieš 19 val.

Įspūdingą kėlinį sužaidusi Latvija tik per pratęsimą įveikė Lenkiją

Šeštadienį Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionato elitiniame divizione netikėtą pergalę iškovojo praėjusių metų bronzos medalių laimėtoja Latvijos rinktinė, kuri B grupės susitikime po pratęsimo 5:4 (0:1, 1:1, 3:2, 1:0) palaužė iš žemesnio diviziono atėjusius Lenkijos ledo ritulininkus.
Ledo ritulys 2024-05-11

Principinį mūšį laimėję jaunieji Kanados ledo ritulininkai – pasaulio čempionai

Suomijoje sekmadienį baigėsi pasaulio jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio čempionatas. Elitinio diviziono finale principinį mūšį laimėjo kanadiečiai, kovoje dėl aukso 6:4 (0:1, 2:2, 4:1) įveikę amerikiečius. Amerikiečius į priekį išvedė Christianas Humphreysas (19:08 min.). Antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Ryderis Ritchie (25:31), bet čia pat kanadiečiai prasižengė ir Cole‘as Eisermanas (28:31) realizavo kiekybinę persvarą.

Ukrainos rinktinės narys po triumfo Vilniuje: „Labai svarbu tokiomis akimirkomis girdėti šalies himną“

Penktadienį Vilniaus „Twinsbet“ arenoje baigėsi pasaulio I-ojo diviziono B grupės turnyras, kurio paskutinėse rungtynėse Lietuvos rinktinė 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) nusileido Ukrainos rinktinei ir iškovojo sidabro medalius. Su pergale ir aukso medaliais, Ukrainos rinktinė taip pat iškovojo ir kelialapį kitais metais žaisti IA diviziono čempionate. „Visada malonu laimėti, ypač žinant tai, kaip ilgai mes siekėme grįžti į IA divizioną. Dabar mums labai svarbu iškovoti pergales.