Sporto naujienos

Informacija ir naujienos apie įvairias sporto šakas, varžybas, komandas ir individualius sportininkus. Rezultatai, rekordai, traumos, treniruočių ir varžybų grafikai, taip pat sportininkų ir trenerių interviu bei analizes.

Paulius Jankūnas mini gražų jubiliejų – „Žalgirio“ legendos įspaudai krepšinyje ir naujas etapas, pradėtas be apšilimo

Ilgametis Lietuvos krepšinio rinktinės ir Kauno „Žalgirio“ narys bei kapitonas, o dabar ir klubo prezidentas Paulius Jankūnas mini gražų jubiliejų. Jam šiandien, balandžio 29-ąją dieną, sukanka 40 metų. P. Jankūnas krepšininko karjerą baigė prieš dvejus metus. Tačiau laiko poilsiui neskyrė, o iškart krepšininko aprangą iškeitė į kostiumą ir pradėjo dirbti „Žalgirio“ administracijoje.
Krepšinis Prieš 1 min.

Eimantas Stanionis svajoja Lietuvoje surengti įspūdingą bokso renginį: „Surinktume 15-18 tūkst. žiūrovų“

29-erių Eimantas Stanionis (14-0-0, 9 nokautai) jau po keleto dienų grįš į ringą po 2 metų pertraukos. WBA reguliarusis pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas iš Lietuvos gegužės 4 d. (ankstyvą gegužės 5 d. rytą Lietuvos laiku) Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) stos į kovą su 37-erių venesueliečiu Gabrieliu Maestre (6-0-1, 5 nokautai). „Ringe turiu padaryti savo darbą.

Įtemptame mače pergalę išplėšę „Timberwolves“ užbaigė „Suns“ sezoną

Minesotos „Timberwolves“ atkrintamųjų seriją laimėjo „sausai“ ir pateko į Vakarų konferencijos pusfinalį. Išvykoje jie 122:116 (25:26, 31:35, 34:31, 32:24) išplėšė pergalę ir užbaigė Fynikso „Suns“ ekipos sezoną.  Pusfinalio serijoje „Timberwolves“ susitiks su Denverio „Nuggets“ ir Los Andželo „Lakers“ poros laimėtoja.
Krepšinis Prieš 5 val.

Svarbią „Timberwolves“ pergalę apkartino trenerio trauma

Minesotos „Timberwolves“ komandos treneris Chrisas Finchas rungtynių metų prieš Fynikso „Suns“ patyrė rimtą kelio traumą.  Pranešama, kad specialistui po susidūrimo su auklėtiniu Mike’u Conley plyšo kelio sausgyslė. Šis epizodas įvyko paskutinėms minutėmis, po to komandos vairą perėmė asistentas Micahas Nori.  „Timberwolves“ šias rungtynes laimėjo rezultatu 122:116 ir pateko į Vakarų konferencijos pusfinalį.
Krepšinis Prieš 1 val.

PSG 12 kartą klubo istorijoje užsitikrino Prancūzijos čempionų titulą

Paryžiaus „Saint–Germain“ klubas užsitikrino Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato nugalėtojų titulą po to, kai „Monaco“ pralaimėjo išvykos rungtynes prieš „Lyon“.  Nepaisant to, kad PSG savaitgalį rungtynes su „Le Havre“ baigė lygiosiomis 3:3, Luiso Enrique vadovaujama komanda turi 70 taškų, kai tuo tarpu „Monaco“ – 59, o iki sezono pabaigos liko vos trys rungtynės.  PSG klubas laimėjo „Ligue 1“ čempionatą dešimtą kartą per pastaruosius 13 sezonų.
Futbolas Prieš 2 val.

Ričardas Berankis Kinijoje prasibrovė į „Challenger“ turnyro pagrindines varžybas

Ričardas Berankis (ATP-329) Kinijoje vykstančiame ATP „Challenger“ turnyre įveikė kvalifikaciją ir pateko į pagrindines varžybas.  33-ejų tenisininkas per beveik 2 valandas trukusį mačą rezultatu 6:4, 7:6 (7:4) įveikė turką Yankį Erelį (ATP-347).  R. Berankis šiame mače neleido varžovui laimėti nei vienos savo padavimų serijos. Tai buvo antrasis šių tenisininkų tarpusavio susitikimas. Šių metų vasario 29-ą dieną R. Berankis taip pat šventė pergalę per du setus.

Oklahomos ekipos strategas pripažintas NBA sezono treneriu

Oklahomos „Thunder“ komandos vairininkas Markas Daigneaultas pripažintas geriausiu NBA sezono treneriu. Antrąją vietą rinkimuose užėmė Minesotos „Timberwolves“ treneris Chrisas Finchas, trečiąją – Orlando „Magic“ strategas Jamahlas Mosley. 39 metų M. Daigneaulto auklėtiniai šiame NBA sezone laimėjo 57 rungtynes, pralaimėjo 25 ir Vakarų konferencijoje užėmė pirmąją vietą.
Krepšinis Prieš 3 val.

Nemalonios žinios: „Maccabi“ lyderis gali praleisti abu atkrintamųjų mačus Serbijoje

Į laikiną namų areną atkrintamųjų serijos pratęsti vyksianti Tel Avivo „Maccabi“ komanda ir toliau versis be savo lyderio. Pasak „Israel Hayom“ žurnalisto Avi Segalo, tikimybė, kad Wade'as Baldwinas žais trečiosiose rungtynėse su Atėnų „Panathinaikos“, yra nedidelė. Vis dar abejojama, ar krepšininkas pasirodys ir ketvirtose serijos rungtynėse.  W. Baldwinas patyrė traumą pirmosiose rungtynėse, kurias „Maccabi“ laimėjo Atėnuose.
Krepšinis Prieš 4 val.

Ispaniškame mūšyje „Unicaja“ iškovojo Čempionų lygos trofėjų

Po atkaklios kovos pergalę Čempionų lygos finale iškovojo Malagos „Unicaja“ komanda, kuri rezultatu 80:75 įveikė Tenerifės „Lenovo“ ekipą.  Malagos komanda Čempionų lygos nugalėtoja tapo pirmą kartą istorijoje.  Per paskutinius tris kėlinius „Unicaja“ nei karto neatsiliko ir vienu metu priekyje buvo 15 taškų persvara. Likus 9 sekundėms skirtumas buvo sumažėjęs iki trijų taškų, tada „Unicaja“ pergalę įtvirtino Alberto Diazo baudų metimai.
Krepšinis Prieš 6 val.

„Mavericks“ duetą pranokęs „Clippers“ klubas atstatė atkrintamųjų serijoje lygybę

Dramatišką pergalę NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje iškovojo Los Andželo „Clippers“ krepšininkai. Svečiuose jie 116:111 (39:16, 27:33, 16:29, 34:33) palaužė Dalaso „Mavericks“ klubą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2. Penktosios serijos rungtynės vyks trečiadienio vakarą Los Andžele.

Fantastiškas Jalenas Brunsonas atvedė „Knicks“ į trečią pergalę serijoje prieš „76ers“

Dramatišką pergalę NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iškovojo Niujorko „Knicks“ klubas. Tomo Thibodeau auklėtiniai svečiuose 97:92 (17:27, 30:22, 30:27, 20:16) įveikė Filadelfijos „76ers“ krepšininkus ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3-1. Niujorko komandoje nesustabdomai žaidė Jalenas Brunsonas. Jis per 43 žaidimo minutes surinko 47 taškus (16/26 dvit., 2/8 trit., 9/11 baud.

Rokas Jokubaitis Ispanijos lygos mače buvo solidus, bet „Barcelona“ patyrė nesėkmę

Ispanijos lygoje pralaimėjimą patyrė Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“. Rogerio Grimau auklėtiniai svečiuose 92:108 (24:28, 19:27, 31:20, 18:33) nusileido Andoros „MoraBanc“ komandai. Rokas Jokubaitis pralaimėjusiems per 19 žaidimo minučių pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą ir suklydo 2 sykius.
Krepšinis Prieš 14 val.

Be išvaryto Virginijaus Šeškaus rungtynes užbaigę jonaviškiai nusileido „Rytui“

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) trečiąją nesėkmę paeiliui dviženkliu skirtumu patyrė Jonavos „CBet“ (10-18).  Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savo arenoje 85:98 (18:22, 25:30, 19:24, 23:22) krito prieš Vilniaus „Rytą“ (23-5).  Jonaviškiai rungtynes pradėjo septyniais taškais, tačiau netrukus praleido svečių spurtą 12:2. Gerą bangą išlaikiusi sostinės ekipa jau antrojo ketvirčio pradžioje išvystė dviženklę persvarą (28:18).   Iki ilgosios pertraukos abi koman...
Krepšinis Prieš 15 val.

„Dainava“ ir „Panevėžys“ savo susitikimą ir vėl baigė be įvarčių

Antrą kartą iš eilės „TOPsport A lygoje“ Alytaus DFK „Dainava“ ir „Panevėžys“ sužaidė nerezultatyviai. 11-ojo turo dvikova Alytuje baigėsi be įvarčių – 0:0.  Panevėžiečiai jau 3-iąją minutę turėjo nuostabią progą išsiveržti į priekį. Kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko Jeffrey Sarpongui ir saugas jį pasiuntė virš vartų. Kiek vėliau Igno Venckaus smūgį atrėmė Volodymyras Krynskis.
Futbolas Prieš 15 val.

Veteranų vedamos „Jurbarkas-Karys“ komandos debiutinis sezonas NKL pažymėtas titulu

„7bet-NKL“ debiutantai „Jurbarkas-Karys“ atkrintamąsias baigė auksiniu žygiu iki pat čempionų trofėjaus. Povilo Valaičio kariai sausakimšame Kretingos sporto centre 89:84 (18:13, 25:16, 15:22, 31:33) įveikė „Kretingą“ ir pasidabino aukso medaliais. Ketvirtoje vietoje reguliarųjį sezoną baigę jurbarkiečiai finalo seriją laimėjo 3-1. Trečius metus „7bet-NKL“ pirmenybėse žaidžiantiems kretingiškiams tai taip pat buvo pirmasis finalas.
86
Krepšinis Prieš 16 val.

Rankinio lygos pusfinaliuose pergales įsirašė čempionės ir reguliariojo sezono nugalėtojos

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) prasidėjo pusfinalio kovos. Pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių reguliariojo sezono nugalėtojos Vilniaus „Eglės“ rankininkės susitinka su ketvirtą vietą reguliariajame sezone užėmusiu Kauno „Žalgiriu“, o antrą vietą užėmusi Vilniaus „Sostinės tauro“ komanda kovoja su čempionės titulą ginančia Kauno r. „Cascada-HC Garliava“. Pirmos pusfinalio serijos rungtynės vyko Vilniuje, tačiau sostinės atstovėms sekėsi skirtingai.

Londono komandų akistatoje – įvarčių fiesta ir „Arsenal“ pergalė

Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje „Arsenal“ klubas 3:2 nugalėjo „Tottenham“ futbolininkus.  Pierre‘as Emile Hojbjergas susitikimo pradžioje nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Arsenal“ išsiveržė į priekį 1:0. Bukayo Saka sužaidus beveik pusvalandį tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0. Kai Havertzas pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. Antrajame kėlinyje abi komandos...
Futbolas Prieš 16 val.

Panevėžyje „7bet-Lietkabelį“ nuginklavę uteniškiai – per žingsnį nuo ketvirtosios vietos

Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (16-11) vyrai žengė didžiulį žingsnį link ketvirtosios vietos reguliariajame ir namų aikštelės pranašumo ketvirtfinalyje. Oliverio Kostičiaus auklėtiniai išvykoje 91:78 (29:16, 25:25, 12:18, 25:19) parklupdė Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ (14-13) ir užsitikrino tarpusavio pranašumą, kadangi prieš tai abi komandos pasidalino po pergalę.
Krepšinis Prieš 17 val.

Kauno maratone pagerinti du trasos rekordai, triumfavo – ukrainietė Marija Redko ir Modestas Dirsė

Sekmadienį 12-ąjį sykį praūžė didžiausias Laikinosios sostinės bėgimo renginys – Kauno „Akropolio“ maratonas. Nepaisant ilgoms distancijoms nepalankių šiltų oro sąlygų, varžybų metu buvo pagerinti net du trasos rekordai. Moterų „Hollister“ pusmaratonio rungtyje triumfavo pajėgiausia Lietuvos stajerė Loreta Kančytė. 29-erių lengvaatletė 21,098 km nuotolį įveikė per 1 val. 15 min. 37 sek. bei pagerino penkerius metus išsilaikiusį varžybų rekordą, kuris priklausė jai pačiai (1 val. 16 min. 2 sek.

„Sūduva“ nutraukė „Žalgirio“ pergalių seriją

2024 metų „TOPsport A lygos“ sezone Marijampolės „Sūduva“ antrą kartą atėmė taškus iš Vilniaus „Žalgirio“. 11-ajame ture marijampoliečiai namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0). Pirmasis kėlinys buvo lėtas ir klampus. „Žalgiris“ pasižymėjo pora Liviu Antalio tolimų smūgių, kitoje aikštės pusėje pavojingai iš toli atakavo Steve‘as Lawsonas, o Lino Zingerto spirtą kamuolį sugavo Arpadas Tordai‘us. Netrukus po pertraukos „Sūduva“ pasižymėjo pirma.