Ledo ritulio pasaulis to dar nematė: austrai likus 0.2 sek. išplėšė sensacingą pergalę prieš suomius

Ketvirtadienį Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate istorinę pergalę iškovojo Austrijos rinktinė, kuri A grupės rungtynėse paskutinę sekundę 3:2 (0:2, 1:0, 2:0) išplėšė pergalę prieš dabartinius olimpinius čempionus suomius. Rungtynių pradžioje visiškai dominavę suomiai atitrūko po Saku Maenalaneno (2:51 min.) ir Oliverio Kapaneno (8:06) įvarčių. Antrajame kėlinyje žaidimas jau buvo apylygis ir austrai priartėjo po tikslaus Mario Huberio (23:36) smūgio.
Ledo ritulys Prieš 11 val.

Pergalių serija nutrūko: pasaulio ledo ritulio čempionate latviai skaudžiai pralaimėjo Vokietijai

Tris pergales per pirmąsias tris rungtynes Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate iškovojusi Latvijos rinktinė kapituliavo prieš Vokietiją. B grupės susitikime latviai 1:8 (0:2, 1:5, 0:1) turėjo pripažinti Vokietijos rinktinės pranašumą.
Ledo ritulys 2024-05-15

Stebuklas pasaulio čempionate: austrai per kėlinį panaikino 5 įvarčių atsilikimą

Antradienį Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate titulą ginantys kanadiečiai A grupėje po neįtikėtinos kovos ir pratęsimo 7:6 (3:1, 3:0, 0:5, 1:0) nugalėjo austrus. Kanadiečiai per paskutinį kėlinį prarado net 5 įvarčių pranašumą ir prarado 1 tašką. Kanadiečius anksti į priekį išvedė Dylano Cozenso (6:34 min.) bei Kaideno Guhle (9:21) įvarčiai.

Latvijos ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionate žygiuoja be pralaimėjimų: įveikė ir Kazachstaną

Trečią pergalę Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate iškovojo Latvijos rinktinė, kuri 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) nugalėjo Kazachstano ekipą. Latviams tai buvo pirmoji pergalė per pagrindinį rungtynių laiką, kadangi prieš tai jie po pratęsimų 5:4 nugalėjo Lenkiją bei 3:2 – Prancūziją. Pirmajame kėlinyje latviai atliko tik 6 smūgius į vartus, tuo tarpu kazachstaniečiai – 9. Visgi nei vienai komandai pasižymėti nepavyko, nors latviai net tris kartus žaidė mažumoje.

Įspūdingą kėlinį sužaidusi Latvija tik per pratęsimą įveikė Lenkiją

Šeštadienį Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionato elitiniame divizione netikėtą pergalę iškovojo praėjusių metų bronzos medalių laimėtoja Latvijos rinktinė, kuri B grupės susitikime po pratęsimo 5:4 (0:1, 1:1, 3:2, 1:0) palaužė iš žemesnio diviziono atėjusius Lenkijos ledo ritulininkus.