Katare vykstančiame trečiajame šio sezono „Deimantinės lygos“ lengvosios atletikos varžybų etape dalyvavo lietuvis Edis Matusevičius ir užėmė šeštąją vietą.

Sezoną pradėjęs E.Matusevičius geriausiu – antru – bandymu įrankį nusviedė 80,05 metro (77,73 – 80,05 – 78,43 – 75,89 – X), užėmė 6-ą vietą ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą. E.Matusevičius aplenkė 8-oje vietoje likusį Rio de Žaneiro olimpinį vicečempioną bei 2015 m. pasaulio čempioną Juliusą Yego (78,37) iš Kenijos.

Nugalėtoju tapo čekas Jakubas Vadlejchas (88,38 m). Jo paskutiniu bandymu vos neaplenkė dabartinis olimpinis ir pasaulio čempionas indas Neerajas Chopra (88,36), kuriam pritrūko vos 2 cm. Trečias buvo dukart pasaulio čempionas Andersonas Petersas (86,62) iš Grenados.

E.Matusevičius pelnė 3 įskaitinius „Deimantinės lygos“ taškus bei 1000 JAV dolerių.

Vyrų ieties metimo olimpinis normatyvas yra 85,50 m.