Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
2010 metais darbuotojams buvo skirta 39,2 proc. pridėtinės vertės, kai ES šalyse vidutiniškai - 65,4 proc. Dalybas vykdo įmonių savininkai. O jie nėra dosnūs. Profsąjungos, kairiųjų pažiūrų partijos turėtų kovoti, kad verslo pyragas būtų padalijamas nors po lygiai. Valdžia taip pat neturėtų būti tik stebėtoja. Reikia nustatyti ne tik minimalią algą, bet ir kokią pridėtinės vertės dalį įmonės turi skirti visų darbuotojų kompensacijai už darbą. Beje, biudžeto lėšomis išlaikomų įstaigų darbuotojams reikėtų palikti esamą tvarką.
Įsidėk į galvą.Tave komentuoja neurolingvistiškai pasamdyti paviano virgučio mopsai.Būk budrus:)
Ir tuo pačiu-labai paprasta.Jei Čyvo str. yra "objektas",tai komentarai po juom-subjektas.Komentarai,kurie dergia Čyvą ir jo str.-nurodo vektoriškai -dinamiškai,kas šiuo momentu yra blogas ,nes nešlovina konservatorių parcijos.:)Ženklas yra Čyvas,o prasmė yra dergiantys Čyvą komentarai.Tokiu būdu neurolingvistiškai programuojamas eilinis Lietuvos runkelis,kad Čyvas yra blogas,ką jis berašytų.:)
Humanitarikai ,įsijautę,pamiršta,kad vyskas nėra taip paprasta.
NLP programuotojai bando žaisti skaitmenine postmodenistų-poststruktūralistų iškedenta "binarine opozicija".T.y. ženklo -prasmės dualizmu:)Tokiu būdu įmanoma baltą paversti juodu.Užtenka tik išradingai "nurodyti" į prasmę:)
gimė kartu su "gramatologija".:)Postmodernizmas,tiesinis programavimas ir t.t.:)
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų