• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Paskelbė, kada Britanija užbaigs laisvojo judėjimo režimą su ES

Didžioji Britanija po „Brexit“ nekarpys mokesčių ir nešvelnins taisyklių, kad įgytų pranašumą prieš savo Europos konkurentus, pareiškė iždo kancleris Philipas Hammondas, anksčiau grasinęs imtis būtent tokių priemonių.

11

Didžioji Britanija po „Brexit“ nekarpys mokesčių ir nešvelnins taisyklių, kad įgytų pranašumą prieš savo Europos konkurentus, pareiškė iždo kancleris Philipas Hammondas, anksčiau grasinęs imtis būtent tokių priemonių.

REKLAMA

Jungtinės Karalystės premjerės Theresos May atstovas pareiškė, kad 2019 metų kovo mėnesį laisvas judėjimas su Europos Sąjunga bus suvaržytas, skelbia „Reuters“. 

Pasak iždo kanclerio, Didžiajai Britanijai pasitraukus iš Europos Sąjungos (ES), šalies ekonominis, socialinis ir kultūrinis modelis tebebus „aiškiai europietiškas“.

Iš jo pastabų prancūzų laikraščiui „Le Monde“, regis, atrodo, kad Didžioji Britanija nemažins pelno mokesčio, kad pritrauktų daugiau tarptautinių korporacijų.

Tačiau dar sausio mėnesį iždo kancleris kalbėjo apie tai, kad Didžioji Britanija galėtų tapti į Singapūrą panašia palankių mokesčių šalimi, jeigu kitos ES šalys jai blokuotų prieigą prie bendrosios Europos rinkos.

REKLAMA
REKLAMA

„Dažnai girdžiu pasisakymus apie tai, kad Didžioji Britanija svarsto galimybę nesąžiningai konkuruoti taisyklėmis ir mokesčiais“, – pareiškė jis „Le Monde“.

REKLAMA

„Tai nėra mūsų ateities planas ar vizija. Vertinant mokesčių sumą, kurią mes surenkame kaip BVP procentinę dalį, esame ten, kur norime būti. Nenorime to keisti, net ir po to, kai pasitrauksime iš ES“, – pareiškė Ph. Hammondas.

Sausį vokiečių savaitraščiui „Welt am Sonntag“ jis sakė tikįs, kad Didžiajai Britanijai pavyks išsiderėti gerą prekybos susitarimą su ES. Tačiau jis taip pat pažymėjo, kad priešingu atveju „galite būti tikri, jog mes darysime viską, ką turime padaryti“.

REKLAMA
REKLAMA

Iždo kancleris „Le Monde“ taip pat pareiškė, jog Didžioji Britanija norėtų, kad darbuotojai iš ES Didžiojoje Britanijoje dirbtų ir šeiminį gyvenimą gyventų ir po „Brexit“. Taip pat tikimasi, kad toliau gyventi ES bus leista ir Didžiosios Britanijos piliečiams.

Britanija 2019 metais užbaigs laisvojo judėjimo režimą su ES, sako May biuras

Didžiosios Britanijos ministrės pirmininkės Theresos May biuras pirmadienį paskelbė, kad laisvojo judėjimo režimas su Europos Sąjunga pasibaigs, 2019-ųjų kovą, kai Jungtinė Karalystė pasitrauks iš Bendrijos, bet kol kas neaišku, kokia bus vėlesnė migracijos tvarka.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Premjerės atstovas Jamesas Slackas (Džeimsas Slekas) sakė, kad „kiti imigracijos sistemos po „Brexit“ elementai bus pristatyti atėjus tinkamam laikui“.

Th.May vyriausybė nesutaria dėl įvairių „Brexit“ proceso aspektų, o jos ministrai siuntė vienas kitam prieštaraujančius signalus.

Praeitą savaitę iždo sekretorius Philipas Hammondas (Filipas Hamondas) sakė, kad po 2019-aisiais įvyksiančio „Brexit“ Britanija laikysis kai kurių ES taisyklių dar maždaug trejus metus. Jis užsiminė, kad siekiant verslą apsaugoti nuo staigaus tvarkos pasikeitimo gali būti taikoma tam tikro pavidalo laisvo judėjimo sistema.

Tačiau prekybos sekretorius Liamas Foxas (Liamas Foksas) teigė, kad kabinetas dar nėra sutaręs dėl imigracijos politikos po „Brexit“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų