Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
... „Plug@play“ principu... apsaugokit mane nuo šitų beraščių!!!
Pavojingas dalykas. Jei gali lengvai prisijungti prie kameros is bet kur - tai ir kiti prisijungs. Reiketu trigubinti apsauga vardas - slaptazodis + kintamu kodu kombinacija (kaip banko kodu kortele). Tada butu saugiau nei paprastas prisijungimas.
@Žemaitis
Išties pagalvota ir apie saugumą. Wi-Fi ryšys iki maršrutizatoriaus koduojamas WPA-PSK, su sistemiškai sukurtu (ilgu ir tikrai atsitiktiniu!) slaptažodžiu, po to ryšys TEO tinklo viduje jau yra tiek saugus, kiek yra saugus pats tinklas. O vaizdo peržiūrai neužtektų atrasti IP adresą ar pan, prisijungimas įmanomas tiktai per "Mano TEO" svetainę, kuri vėlgi apsaugota slaptažodžiu.
Na išrado mat antrą kartą dviratį.
@Mantas
Žr. atsakymą žemiau.
UAB VS Sistemos
Mes jau kamerom su tokiom funkcijom prekiaujame 5-ti metai , nei išradinėti nieko nereikėjo.
Modeliai IC502 , IC737, IC717
Modeliai IC502 , IC737, IC717
@Arūnas
Sveiki, išties pati kamera yra standartinė, pigi, kiniečiu gamybos. Tačiau bet kas bandęs pirkti ir diegti tokias kameras galėjo įsitikinti, kad joms paleisti reikia nemažai pastangų, kad nustatyti IP adresus, proxy serverių nuorodas ir pan. Tad šiuo atveju naujovė yra programinė įranga, diegiama TEO tinklo aparatinėje dalyje, kuri leidžia realizuoti "Plug&Play" principą tokioms pigioms kinietiškoms kameroms. Tokiu būdų bet kas gali prijungti kamerą prie TEO Zebra maršrutizatoriaus, pakanką išimti iš dėžutės, prijungti prie elektros tinklo, per maždaug minutę tinklas "atranda" kamerą, ją sukonfigūruoja, ir vartotojas gali "nepajudinęs piršto" gali iškart matyti vaizdo perdavimą Internetu, savo "Mano TEO" svetainės paskyroje.
REKLAMA
REKLAMA
Turintiems internetą – galimybė patiems stebėti savo namų aplinką