Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
ale kaip įdomiai čia...
norėčiau, kad manuosius sutvarkytų ;x
Vienodos nuotraukos dviejuose straipsniuose... Šiame jos netinkamos. Pritariu komentatoriams, kaip išgydyti ligas lyg ir bandoma išsiaiškinti, vis skelbiami rezultatai, bet pačios baisiausios ligos vis nenyksta (ypač vėžys).
kasdien pranesama apie ivairius traradimu spadedancius aptikti visokiu baisiu ligu uzuomazgas, bet kol kas nieko konkretaus - kaip serga zmones, taip sega.
pritariu dariui kad greiciau tegul atranga gerus vaistus ar ka nuo vezio!
greičiau sugalvotų , kaip išnaikint tą vėžį;\
truputi neprofesionaliai atrodo, kai po nuotrauka parasyta 'saveikaujantys baltymai', nors joje matome patentu sistemos zaidimo grafika.
Reikėtu šį šviečiąmąjį, arba mokslo pouliarinimo tekstą pavaizduoti komitgrafikos metodais, galėtu atrodyti žaviau nei buvę DNR replikacijos, berods moiozės vizualizacijos, nes mygtukų metaforą gruboką, rakto gal geresnė, o gal aš jau ką nors pražiopsojau molekulinėje biologijoje svarbaus
iš chemijos turėjau ne ką, bet kad chemija reguliuoja žmogaus organizmą, įsisavinau. įspūdinga
Nevertėtų įsivaizduot, kad acetilinimas yra vienintelis ar svarbiausias baltymų cheminės modifikacijos būdas. Gamta išradinga kaip niekas kitas, toks (baltymų cheminės modifikacijos būdas kaip) fosforilinimas žinomas ir intensyviai tyrinėjamas jau begalę metų...
REKLAMA
REKLAMA
Mokslininkai atrado ligų „mygtukus“