„Tikslas yra būtent paneigti nusivylusios namų šeimininkės stereotipą ir tikrai mes, moterys, galime būti pasipuošusios, laimingos ir besišypsančios namuose. Galime laukti savo vyrų su garuojančiu troškiniu. Galime tai daryti arba susitaršiusiais plaukais, arba pasipuošusios ir pasikvėpinusios“, – juokavo verslininkė. „Drąsiai galiu teigti, kad visos Lietuvos moterys mėgsta atrodyti gražiai net ir prie puodų ir keptuvių“, – pridūrė pašnekovė.
Dovana kitiems
Dažniausiai moters klientėmis tampa moterys, norinčios netradiciniu ir nemasiniu būdu papuošti save, savo mamas ar drauges ar net vyrus. Visgi dažniau prijuostės yra dovanojamos kitiems. „Arba tai būna jaunos merginos, kurios organizuoja linksmas fotosesijas mergvakariams. Pastebėjau, kad visos jos nori unikalumo ir siekia to, kad prijuostė būtų kuo nepanašesnė į kitas prijuostes. (...) Labai smagu, kad rankdarbiai grįžta į madą“, – tikino moteris. Visgi verslininkė pastebi, kad reta mergina užsisako prijuostę sau su savo vardu. Pašnekovės nuomone, galbūt tai per brangi prekė sau, tiesiog norisi pamaloninti kitą. „Dažniausiai prijuostė tampa suvenyrine dovana, kuri įteikiama tam tikra proga. Ypač vestuvių ar Kalėdų progomis“, – patikino I. Grigonienė. Prijuosčių kaina svyruoja nuo nuo maždaug 60 Lt iki 80 Lt.
Džiaugiasi, kad nespėja
Verslininkė prisipažino, kad būna tokių dienų, kai ji tiesiog nebespėja suruošti užsakymų. I. Grigonienė pasakojo, kad kiekviena prijuostės detalė reikalauja daug laiko ir kruopštumo, tuomet tenka pranešti pirkėjui, kad teks šiek tiek ilgiau palaukti. Tačiau moteris pabrėžė, kad laukimas netrunka ilgiau kaip kelias dienas. „Tada į pagalbą kviečiuosi savo krikšto dukrytę, kartu mes imamės dirbti, ji apkarpo siūlelius, sagutes prisiuva, kartais išlygina, nusišypso ir sako: „Viską suspėjome“, – maloniai pasakojo pašnekovė. „Džiugu, kad nespėju, vadinasi, yra paklausa“, – teigė moteris.