Sėkmingai kovojęs dėl atšokusių kamuolių Jonas Valančiūnas padėjo „Toronto Raptors“ namuose palaužti „Brooklyn Nets“, bet  lietuvis trečiajame kėlinyje netikėtai buvo priverstas sėsti ant suolo ir pademonstravo nepasitenkinimą trenerio sprendimu.

19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Toronto krepšininkai 112:100 nugalėjo trečią Bruklino „Nets“ (11/31) komandą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis nugalėtojams pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 12 (5 - puolime) ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo bei trissyk prasižengė. Per nepilnas 27 žaidimo minutes (26:46) J. Valančiūnas pataikė 3 dvitaškius metimus iš 11.