Dvidešimt devintąją nesėkmę 66-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė trečiąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Toronto „Raptors“ klubas su Jonu Valančiūnu.

Antradienį svečiuose „Raptors“ komanda, kuriai tai tai buvo šeštoji nesėkmė per 16 pastarųjų rungtynių, vos 12 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 113:118 (26:17, 23:32, 29:31, 28:26, 7:12) nusileido aštuntojoje pozicijoje Rytuose esantiems Atlantos „Hawks“ (31 pergalė ir 35 pralaimėjimai) krepšininkams.

Sėkmingai pradėjęs susitikimą lietuvis svečiams pelnė 16 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išvengė klaidų bei prasižengė 3 kartus, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje dėl nugaros skausmų buvo priverstas palikti aikštelę ir susitikimo pabaigos sulaukė drabužinėje. 20 su puse minutės (20:25) žaidęs J. Valančiūnas pataikė 5 dvitaškius iš 7 bei realizavo 6 baudų metimus iš 7.

29 taškus į aikštės šeimininkų krepšį įmetė DeMaras DeRozanas (10 sugriebtų kamuolių), 20 – Kyle'as Lowry's, po 11 – Amiras Johnsonas (11 sugriebtų kamuolių) ir Terrence'as Rossas, 10 – Greivis Vasquezas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė pirmą trigubą dublį karjeroje surinkęs Paulas Millsapas – 19 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

34 taškais prie pergalės prisidėjo Jeffas Teaque'as, 16 – Kyke'as Korveris.

Beje, tai buvo penktoji Toronto komandos nesėkmė per šeštą žaistą mačą su pratęsimu.