• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kova su pagiriomis - ši tema po audringų Naujųjų metų sutiktuvių aktuali daugeliui. Amerikos dienraščiai šiomis dienomis taip pat duoda nemažai patarimų, kaip geriausiai įveikti "kito ryto sindromą".

REKLAMA
REKLAMA

Anot JAV elektroninės žiniasklaidos, pirmasis būdas - rytą suvalgyti kelis šaukštus bičių medaus, kuriame yra gausybė naudingų medžiagų, padedančių pašalinti alkoholį iš organizmo.

REKLAMA

Antrasis būdas - apsilankymas pirtyje. Vakaruose šis kovos su pagiriomis būdas vadinamas "rusiškuoju".

Tačiau klasikinis vakarietiškas būdas, padedantis visiškai atsikratyti nemalonių prisiminimų apie iš vakaro suvartoto alkoholio kiekį, yra toks: "Jei sugebate nukakti iki vonios, pakeliui išgerkite dvi aspirino tabletes. Užgerkite jas dviem didelėmis stiklinėmis vandens. Po to - iki vonios - galima išgerti labai stiprios kavos puodelį. Suvalgykite nedidelę citriną ir ploną skrudintos duonos riekelę. Po to ilgai mirkite duše".

REKLAMA
REKLAMA

Trečiasis Vakaruose paplitęs receptas - iš ryto gerti kokteilį "Kruvinoji Merė": sumaišyti degtinę su pomidorų sultimis ir įdėti kuo įmanoma daugiau aštrių prieskonių, pasilikusių ant naujamečio stalo.

O tradiciniai rusiški kovos su pagiriomis būdai veikia kiek lėčiau nei vakarietiški, tačiau yra taip pat veiksmingi ir nereikalauja eiti į parduotuvę su plyštančia galva.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pirmasis būdas - išsimiegoti. Puikiai suveikia, jei nereikia dirbti sausio 1 dieną.

Antrasis būdas - išsivalyti skrandį. Nesvarbu kaip, tiesiog reikia padėti savo skrandžiui.

Trečiasis būdas - gerti daug skysčių, vandens ar arbatos. Daugeliui padeda mineralinis vanduo. Galima išgerti litrą "Coca-Cola", egzistuoja net legenda, jog kola buvo išrasta pagirioms malšinti.

REKLAMA

Ketvirtas - geriausiai žinomas būdas - išgerti šiek tiek to paties, kas buvo gerta išvakarėse. Tačiau reikia elgtis atsargiai ir nepersistengti.

Penktasis būdas - buteliukas alaus. Čia galioja tas pats įspėjimas.

Šeštasis būdas - raugintų agurkų ar kopūstų sūdymas. Svarbiausia, kad būtų mažiau acto.

REKLAMA

Septintas būdas - karštas sultinys ar sriuba. Jei jūs jau galite galvoti apie maistą.

Aštuntas būdas - kefyras.

Tačiau svarbiausia, esant pagirioms, yra vengti jaudulio. Galima įsijungti televizorių arba įjungti mėgstamą muziką, kuri turi būti tyli. Galima gulint ant sofos paskaityti kokią nors stambiu šriftu atspausdintą knygą.

Vėliau galima lėtai pasivaikščioti. Kitą dieną jau galima eiti slidinėti ir pagirios bus pamirštos iki artimiausios šventės.

ELTA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų