Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
reikia kasti tada ir greitai
graži pasaka
Kaip visada. Atrodo stebuklas, fantastika, kol galiausiai viskam atsiranda paprasciausias paaiskinimas. Š
Apie pazadetaja zeme Palestinoje tikrai irodymu beveik nerasta, nebent paciu izraelitu pateikti, bet kad buvo randama pakankamai istoriniu sutapimu del zemes vakarineje Saudo Arabijoje tai faktas.Tik giliau tirinejant tai sukeltu nenumatytu pasekmiu ypac musulmonu tarpe.Yra gera knyga Steve Berry "The Alexandria Link" ir joje duotos nuorodos i saltinius. Rekomenduociau oroginalo kalba jei kas gali, daug idomiu faktu ir minciu sia tema.
Panašesnis bezdžioniavimas būtų kinų kalba...Mat,rusų ir anglų jau nebemadinga.
kaip visada - kai tik sventes arteja - pila zurnaliugos suda.
Labai solidus mokslininkas pakasinėjo ir nerado manų kruopų,kuriomis Dievas maitino Mozės tautą.Dar patikrino piramydžių statybos tabelius ir ten gavo nusivilti.Argi čia ne įrodymai?Viena viltis vis tik palikta- mat egiptiečiai galėjo nutylėti apie visą tai nes suprato,buvę žydų apgauti,aplapošinti ir nenorėjo kad apie juos mes tą sužinotumėm.
Dėl to mes esame atleidžiami nuo 10 Dievo įsakymų,nes gi krūmo,ties kuriuo buvo duoti,tai nėra.
Dėl to mes esame atleidžiami nuo 10 Dievo įsakymų,nes gi krūmo,ties kuriuo buvo duoti,tai nėra.
Dievas per Moze dave zmonems 10 dievo isakymu.Tai ir yra didzioji tikejimo tiesa kuria lietuviams reiktu prisiminti ir besaligiskai laikytis norint islikti siame pasaulyje
"jeigu Dievas yra neišsenkanti upė tyro vandens" .....ta tavo upe sekli, vanduo joje drumstas ir kvapas nekoks, jo atsigerus dumblu smegenis uzkemsa. jei to vadens negersi nukentes ne upe, o tie kas tuo vandeniu girdo....
nu zydai apsileido kazkaip...... nu argi sunku buvo nupirkti pora tu archeologu ir sutvarkyti ta maza reikaliuka, ir butu viskas kaip visur t.y. egiptas skolingas zydams ir sudejus visu kartu judeju moraline zala del priverstines emigracijos tektu jiems atiduoti daugiau nei patys egiptieciai turi.
REKLAMA
REKLAMA
Kelias per Raudonąją jūrą: tarp faktų ir tikėjimo