Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Pastebėta, unitazai renovuoti, be vamzdžių(juos prijungs po krizės) tai kam ta sriuba, kad visus kampus apdergtų, taip gražiai renovuota....
tamsta net brigadininku negebėtum...
verslininkas nebūtinai geras tas, kuris baigęs universitetą, reikia gerai išmanyti vadybą... Taigi spekuliantas su viduriniu išsilavinimu, niekur neskaitęs apie vadybą, ją geriau išmano, negu universitete vadybą studijavęs žmogus, Čia mūsų valstybėje viskas ir pastatyta aukštyn kojom. Firmų, firmukių direktoriai-be vadybos išsilavinimo, pagal profesiją teisininkai, medikai,mokytojai ir t.t. Kodėl gydytojas neužsiima savo darbu-gydyti žmones, veterinaras-gyvulius, teisininkas-spręsti teisinius klausimus, o vadybos reikalus palikime specialistams, kurie tam ruošti, nereikės jiems darbo svetur ieškoti. Mokytojai tegu moko vaikus, o direktoriauja ūkio specialistas, ne pedagogas. O gal mokyklos buhalteris irgi turi būti pedagogas, valytoja, stalius- ir t.t.
pi dariūgų užderėjo?:)von iš portalo ,vemti nuo tavo smarvės verčia,nebent tik račams tokie patinka.
Straipsnis paviršutiniškas. Tikrai su pagrindinėmis autoriaus išvadomis sutinku bet anaiptol ne dėl autoriuas pateiktų faktų. Autorius pasižiūrėjo formalų seimanarių išsilavinimą o ne tikrąją jų kvalifikaciją, be to napaiškina kokios reikėtų. Pavyzdžiai. Kaimo reikalų komiteto nariai - agronomai lygtai pateikiami kaip atitinkantys reikalavimus. Pats esu miesto gyventojas, bet ir man aišku, kad šio komiteto nariai sprendžia ne jarovizacijos problemas ar sodinimo lizdiniu būdu klausimus, bet visų pima kaimo žmonių ekonomines ir socialines problemas, taigi šių dalykų specialistai būtų tinkamiausi. Ministro K. Starkevičiaus pateikimas kaip bibliotekininko yra visiškas šūvis pro šalį. Pats esu priešiškų konservatoriams politinių pažiūrų, bet turiu pripažinti kad starkis yra kaip niekas kitas gerai pasirengęs kvalifikacine prasme. Pirmiausia bibliotekininko išsilavinimas nėra toks netinkamas politikui, kadangi moko kaip ieškoti informacijos ir skatina sistemininį mąstymą. Antra, jis ilgai buvo ūkininkas pakaunėje, be to vadovavo šeimos ūkininkų sąjungai. Trečia puiki vadovavimo ir politinė patirtis nuo skyriaus vedėjo iki apskrities viršininko pavaduotojo ir Kauno vicemero, ne vienos kadencijos Kauno saivaldybės tarybos narys ir antra kadenciją Seimo narys. Pasikartodamas vėl pasakysiu kad nesu jo šalininkas ir negiriu jo nei sprendimų, moralės ir pan. bet su jo kvalifikacija yra viskas "ok". Kaip toli iki jo visokiems kreiviams. Beje komentaruose minimas "prarabas" yra labai gera patirtis kiekvienam politikui, nes vadovauti dideliam žmonių kolektyvui įgyvendinant didelį ir sudėtingą statybos projektą yra veikla panaši į vieną iš ministro ir politiko veiklos pusių.
Taip neprileiskime tautos IŠRINKTŲ ATSTOVŲ prie valstybės valdymo, nes tai gręsia teisėtiems penktosios kolonos, jos ruporo "Respublikos" ir tikrųjų oligarchų bei jų samdinių lūkesčiams...
PRIESAI PUOLA, REISKIA SI VYRIAUSYBE DIRBA GERAI.
bet tikri bolševikai ( nuo rusiško dauguma) gi gina daugumos visuomenės narių nuomonę nuo diktatoriškos mažumos nuostatų.Ar tamsta jau nebematai,kaip Lietuvoj oligarchai tvarkosi su "runkeliais" - prie jų priskirdami ir daugumą jiems niekuo nebenaudingų pensininkų.Taip ,kad švaistytis tokiais žodžiais reikia labai atsargiai , demokratijos tai Lietuvoj nebeturim nė kvapo, o visa propaganda užsiima laaabai jau primityviu smegenų plovimu.Juk ta demokratiška mažuma (save jokiu būdu netapatinanti su tais bolševikais) jau senai įvedė savo tvarką ,pavadintą "vsio zakonno" ,kai žmonės gali nebent komentaruose išreikšti savo pageidavimus, o jie niekada į tuos pageidavimus nė nemano atsižvelgti ,ar tuo labiau duotis kaip nors savo rinkėjų kontroliuojamais.Tai kokia čia demokratija?
absoliučiai teisingas pastebėjimas.
O čia ir apklausų nereikia - normaliam žmogui ir taip aišku ,kad kiekvienas privalo dirbti savo srities darbą .Tas "elitas" ,žinoma, tokios taisyklės nepripažįsta,nes privalėtų tučtuojau užleisti ne vienas įtakingas PAREIGAS (pareigą imanoma atlikti tik turint visuomenės pripažįstamą tam darbui ,pareigoms atlikti būtiną kvalifikacija- tai bendra ,niekam abejonių nekelianti nuostata) užimantis "elito" atstovas. Užleisti ir perduoti įtaką ir valdžią būtent visų pripažintiems konkrečių pareigų atlikimo profesionalams - politikams. Juk pats teigi ,kad politiku gali būti kiekvienas , tai kodėl taip nepasitikima specialistų sugebėjimais politikoje?
REKLAMA
REKLAMA
Vykdomas Lenino priesakas: valdyti gali ir virėja