Sekmadienį centrinėse Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse praėjusio sezono čempionai „Manchester City“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Tottenham“ klubui.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 55-ą minutę, kai Sonas Heungas-minas suklaidino varžovų gynėją bei tolimu smūgiu nuginklavo „Man City“ vartininką.

S.Heungui-minui tai buvo jau 7-as karjeros įvartis prieš „Man City“ ir tik prieš „Southampton“ jis yra mušęs daugiau (11). Tik Jamie Vardy (9) yra įmušęs daugiau įvarčių prieš Pepo Guardiolos vadovaujamą „Man City“, nei S.Heungas-Minas.

Pirmame kėlinyje abi komandos 14 kartų smūgiavo vartų link, tačiau nei viena nepataikė į vartų plotą.

Tai yra tik trečias kartas „Premier“ lygos istorijoje, kai praėjusio sezono čempionai pralaimi naujojo sezono pirmąsias rungtynes. Prieš tai tokios nesėkmės ištiko „Leicester City“ (2016/17 m.) ir Londono „Chelsea“ (2017/18 m.).

Kitas rungtynes „Man City“ žais rugpjūčio 21-ą su „Norwich City“, tuo tarpu „Tottenham“ rugpjūčio 22-ą susikaus su „Wolves“ ekipa.