Sekmadienį pergalingai Ispanijos „La Liga“ čempionatą pradėjo „Barcelona“, kuri namuose 4:2 nugalėjo „Real Sociedad“.

Tai oficialiai buvo pirmosios rungtynės, kuriose „Barcelona“ gretose jau nebebuvo į Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipą persikėlusio Lionelio Messi.

„Barceloną“ į priekį 19-ą minutę įvarčiu nuo galvos išvedė Gerardas Pique, o 45+2 ir 59-ą minutėmis Martinas Braithwaite‘as pelnė dar du įvarčius ir šeimininkau jau pirmavo 3:0.

Rungtynėms artėjant link pabaigos, „Real Sociedad“ po Juleno Lobete Cienfuegos (82‘) ir fantastiško laisvo Mikelio Oyarzabalo (85‘) smūgio ir įvarčių atkūrė intrigą, tačiau jau per pridėtą laiką Sergi Roberto mušė ketvirtą „Barcelona“ įvartį ir užtikrino šeimininkų pergalę.

„Barcelona“ viso šiose rungytnėse įmušė du įvarčius galva, o taip įvyko pirmą kartą nuo 2018 m. spalio, kai tą padarė prieš Madrido „Real“.

G.Pique viso yra pelnęs jau 50 įvarčių už „Barceloną“, iš kurių 22 įmušti nuo galvos. Jis tapo antruoju gynėju, pasiekusiu 50 įvarčių ribą po Ronaldo Koemano (88).

Kitas rungtynes „Barcelona“ žais jau rugpjūčio 21-ą dieną su Bilbao „Athletic Club“, tuo tarpu „Real Sociedad“ rugpjūčio 22-ą susikaus su „Rayo Vallecano“.