Mįslingai aikštę šeštadienį Memfyje paliko lietuvis Jonas Valančiūnas. Jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (3/6) namuose 115:110 (40:28, 22:19, 30:39, 23:24) nukovė Bruklino „Nets“ (5/5).

J. Valančiūnas žaidė tik pirmus du kėlinius. Per 13 minučių jis spėjo pelnyti 8 taškus ir atkovoti 4 kamuolius. Nurodyta vidurio puolėjo nepasirodymo antroje rungtynių dalyje priežastis – J. Valančiūnas neleistas į aikštę dėl sveikatos ir saugumo protokolo reikalavimų.

„The Athletic“ žurnalistas Shamsas Charania skelbia, kad tai nėra teigiamo koronaviruso testo rezultatas. Klubas platesnės informacijos dar nepateikė.

„Grizzlies“ likus 4 minutėms iššvaistė turėtą persvarą ir rezultatas tapo lygus (103:103). Tada Memfio ekipa pelnė 7 taškus be atsako. Varžovus bandė traukti magiškas rungtynes žaidęs Caris Levertas, tačiau „grizliai“ atsilaikė.

„Nets“ negalėjo padėti Kevinas Durantas ir Kyrie Irvingas.

„Grizzlies“: Dylonas Brooksas 24, Brandonas Clarke'as 21, De'Anthony Meltonas 14, Tyusas Jonesas 11 taškų.

„Nets“: C. Levertas 43 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Taureanas Prince'as 16, Joe Harrisas 13, Jarrettas Allenas 12 taškų.