a lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a lyga“.

Mažumoje likęs „Kauno Žalgiris“ vis vien įveikė „Džiugą“

16-ąjį „TOPsport A lygos“ turą užbaigė Telšių „Džiugo“ ir „Kauno Žalgirio“ susitikimas. Kovingose rungtynėse pergalę minimaliu rezultatu šventė kauniečiai 1:0 (0:0). Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai iš Kauno – jau pirmosios standartinės situacijos metu po Jasono Noslino smūgio galva kamuolys sudrebino skersinį. Kėlinio viduryje grubiai netoli savo baudos aikštelės suklydo Lukas Ankudinovas, tačiau Filipas Dangubičius telšiškių vartininko Ivano Baturino nenuginklavo.
Prieš 3 val.

„Žalgiris“ atsitiesė prieš A lygos debiutantus

„TOPsport A lygos“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“ antrą vizitą pastarosiomis dienomis Širvintose įprasmino pergale. 16-ajame ture vilniečiai 3:1 (1:0) nugalėjo Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje žalgiriečiai gerokai ilgiau kontroliavo kamuolį, daug aštrių epizodų nesusikūrė, tačiau 17-ąją minutę buvo priekyje. Paulius Golubickas išprovokavo Simone Moschino pražangą baudos aikštelėje, baudinį realizavo Liviu Antalis.
Prieš 5 val.

Naujojo „Panevėžio“ trenerio debiutinėse rungtynėse – triumfas Aukštaitijos derbyje

Naujasis „Panevėžio“ vyr. treneris Stijnas Vrevenas debiutavo 16-ajame „TOPsport A lygos“ ture, kuriame susidūrė su Saulės miesto ekipos išbandymu. Pirmasis blynas neprisvilo – rezultatu 2:0 (1:0) nugalėta FA „Šiauliai“. Įvartį panevėžiečiai pelnė jau 12-ąją minutę – po Ernesto Veliulio perdavimo įspūdingą smūgį į tolimąjį vartų kampą atliko bei įvarčiu išsiskyrė Federico Palacios.
2024-06-01

Vėlyvas baudinys lėmė „Sūduvos“ pergalę

16-ajame „TOPsport A lygos“ ture daug netekčių sudėtyje turėjusi Marijampolės „Sūduva“ namuose priėmė Gargždų „Bangą“. Vėlyvas baudinys į svečių vartus nulėmė rezultatą – mačas pasibaigė 1:0 (0:0) marijampoliečių naudai. Sužaidus 11 minučių Valdas Paulauskas surado Cesinha, brazilas smūgiavo greta stačiakampio, Ernestas Burdzilauskas atsakė bandymu į vartų plotą. 22-ąją minutę kamuolys pasiekė Augustą Dubicką, tačiau jo smūgis tikslo nepasiekė.
2024-06-01

Alytaus ekipą įveikusi „Hegelmann“ kyla į antrąją A lygos vietą

Geros nuotaikos į rinktinių pertrauką „TOPsport A lygoje“ žengė trečią kartą iš eilės nugalėjusi Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa. Andriaus Skerlos treniruojami futbolininkai 16-ajame ture svečiuose 2:0 (1:0) pasiekė revanšą ir nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“. Pirmame kėlinyje daug grėsmingų epizodų sukurta nebuvo. 20-ąją minutę mėlynai balti sėkmingai paspaudė varžovus ir po Viliaus Armalo perdavimo vėl Alytuje pasižymėjo brazilas Michaelas Thuique.
2024-05-31

A lygos turo anonsas: „Žalgiris“ vyks revanšuotis į Širvintas

Prieš rinktinių pertrauką ekipos sužais penkerias 16-ojo turo rungtynes. Alytaus DFK „Dainava“ – Kauno rajono „Hegelmann“. Gegužės 31 dieną, 19 val. Alytus, Alytaus miesto stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:0. Pirmą kartą šiemet namų stadione dainaviečiai bus vedami į priekį savo aistruolių. Po labai blankaus mačo prieš Marijampolės „Sūduvą“ alytiškiai puikiai reabilitavosi Gargžduose, sužaisdami geriausią bei rezultatyviausią sezono mačą.
2024-05-31

A lygo turo apžvalga: svečių sėkmė ir padidintos gynėjo vedamo „Žalgiris“ apsukos

„TOPsport A lygos“ 15-ajame ture kur kas geriau sekėsi svečių komandoms. Gynyba. Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipa po šešerių nelaimėtų rungtynių serijos džiaugėsi laimėjimu. Aurimo Tamaliūno kariauna pasiekė revanšą ir 1:0 įveikė Marijampolės „Sūduvą“. Debiutantai vos antrą kartą šiame sezone išsaugojo vartus „sausus“ ir prie to prisidėjo į rikiuotę po dviejų su puse mėnesių pertraukos sugrįžęs Ričardas Šveikauskas. Praradimai.
2024-05-28

Buksuojantys A lygos čempionai komandos vairą patikėjo specialistui iš Belgijos

Futbolo klubas „Panevėžys“ komandos vairą patikėjo specialistui iš Belgijos – Stijnui Vrevenui. Su 50-mečiu strategu pasiektas susitarimas, kuris galios iki 2025 metų sezono pabaigos. S. Vrevenas prieš pradedant trenerio karjerą buvo profesionalus futbolininkas ir atstovavo gimtosios Belgijos, Nyderlandų, Vokietijos bei Kipro klubams. Daugiausiai rungtynių belgas sužaidė „Utrecht“ gretose.
2024-05-28

Patyręs Brazilijos futbolininkas sugrįžta – atstovaus FC „Hegelmann“

Po metų pertraukos į futbolo aikštę grįžta saugas iš Brazilijos Felipe Brisola. Šiame sezone patyręs futbolininkas prisidės prie Kauno rajono FC „Hegelmann“ ir padės šiam klubui siekti savo tikslų. 33 metų žaidėjas buvo neabejotinas Vilniaus „Riterių“ lyderis 2022-2023 metų sezonuose, bet pernai buvo priverstas sustabdyti savo karjerą dėl sunkios traumos. „Nebuvo lengva išsiskirti su futbolu, kuomet gauni tokią traumą, turi dirbti labai sunkiai, jog sugrįžtum vėl į aikštę.
2024-05-28

Vladimiras Čeburinas po pergalės Šiauliuose: „Komandos dvasia yra“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės Šiauliuose džiaugėsi komandos dvasia ir tai, jog po keitimo pasirodę žaidėjai padėjo perlaužti rungtynių eigą. Vilniečiai dvikovoje prieš „Šiaulius“ atsilikinėjo, tačiau prieš pertrauką išlygino rezultatą, o rungtynių pabaigoje – ir persvėrė (2:1). „Sveikinu aistruolius su pergale. Geros rungtynės. Jeigu veja būtų palaistyta – būtų dar geriau. Nežinau kodėl to nedarė. Juk ir futbolas būtų geresnis, greitesnis.